Ești interesat să afli cum se instalează Scut toba esapament pe 2333.2723.1.6 Jeep Wrangler JKBest Ride îți pune la dispoziție instrucțiuni complete cu privire la montajul produsului, pentru ca tu sau mecanicul tău sa urmezi pașii potriviți.

Conținut:

  1. Șurub M10x30 – 2 buc.
  2. Saiba 10 – 2 buc.
  3. Piulita M10x105/35 – 2 buc.

Instrucțiuni montaj:

  1. Înșurubați cele 2 șuruburi originale din partea interioară a scutului de protecție spate.
  2. Montați piulițele M10x105/35 în deschiderile din partea din spate a caroseriei vehiculului.
  3. Fixați capătul din față al scutului de protecție cu piulițele M10x105/35 montate, apoi fixați capătul din spate la deschiderile filetate originale cu piesele originale.
  4. Strângeți toate șuruburile (50 Nm pentru M10, 30 Nm pentru M8, 10 Nm pentru M6). Utilizarea sculelor pneumatice este interzisă.

Cum se instalează Scut toba esapament pe 2333.2723.1.6 Jeep Wrangler JK Captură-de-ecran-din-2022-09-12-la-10.13.14Despre Rival:

Rival este un brand premium, răspândit la nivel internațional:

  • 730 angajați;
  • 10 000 M2 spații de depozitare;
  • 27 000 M2 spații de producție;
  • 30 ingineri în departamentul R&D;
  • 2 fabrici: IATF 16949:2016, ISO 14001:2015, ISO 9001:2015.
  • 2 centre globale de logistică în Bremen Germania și Houston Texas.

În România și Bulgaria produsele Rival sunt distribuite oficial de către Best Ride.

Cum se instalează Scut toba esapament pe 2333.2723.1.6 Jeep Wrangler JK 5bd31642870b804f6c45fc6804c54618

Produsul poate fi achiziționat accesând link-ul următor: Scut toba esapament Jeep Wrangler JK

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here